Długopisy reklamowe w różnych odsłonach

Posted on

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Szukając upominku reklamowego dla naszych klientów, warto rozważyć zakup długopisu. Produkt ten ma całe mnóstwo zalet. Przede wszystkim, jest niedrogi, a co za tym idzie – na jego zakup bez obaw pozwolić mogą sobie nawet te przedsiębiorstwa, które dysponują ograniczonym budżetem. Co więcej, długopis to produkt niezwykle uniwersalny, który nigdy nie wychodzi z mody. Każdego dnia korzystają z niego zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Długopis sprawdzi się tak w biurze, jak i na uczelni czy w domowym zaciszu. Co więcej, to znakomity sposób na wypromowanie swojej działalności – na jego powierzchni umieścić można bowiem zarówno logo marki, jak i jej hasło reklamowe czy ciekawą, przykuwającą wzrok grafikę. Czym takie produkty mogą różnić się od siebie? Poniżej kilka praktycznych porad związanych z tym zagadnieniem.Długopisy reklamowe dostępne są w wielu różnych rodzajach.  tego typu produkty różnić mogą się od siebie między innymi ceną, kształtem, wielkością, wkładem, mechanizmem włączania, kolorem tuszu, materiałem wykonania, wagą czy wykończeniem. Tak bogaty wybór sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający przedsiębiorca znajdzie tu wybór dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Ciekawą propozycją są długopisy reklamowe żelowe, które wykorzystują atrament na bazie wody tworzący na powierzchni kartki gładką, lśniącą warstwę. Pochodzący z takiego wkładu kolor atramentu jest niezwykle żywy i intensywny. Do wyboru mamy tu zarówno klasyczne barwy, jak niebieski czy czarny, jak i neonowe – żółte, różowe lub pomarańczowe.

Największą popularnością cieszą się kulkowe Długopisy reklamowe, które do dozowania atramentu na papier wykorzystują ruch obrotowy. Taki artykuł piśmienniczy używa tuszu na bazie oleju, który utrzymuje się przez długi czas. Do tej kategorii zaliczyć można także piórka kulkowe, które, mimo że wykorzystują inny rodzaj atramentu, działają na identycznej zasadzie. Warto tu także wspomnieć o długopisach z uchwytem, czyli dodatkowym materiałem przyczyniającym się do redukcji zmęczenia dłoni czy braku problemów z powstawaniem odcisków na skutek długiego pisania.

Tags: , ,